KONTO E-MAIL

Filip Adamski

 

Parametry konta

e-mail

Pojemność skrzynki 50MB 

Maksymalna wielkość jednorazowej przesyłki pocztowej to 20MB
Maksymalna ilość odbiorców w jednym liście 20

 

Przekierowanie

Przychodzące listy nie są umieszczane w skrzynce pocztowej tylko wysyłane dalej na wskazany adres e-mail który podasz. 

 

Test konta e-mail

Jeżeli chcesz sprawdzić jak w praktyce działa konto e-mail w domenie adamski.pl możesz przez miesiąc testować wybrane konto za darmo. 

 

 

Jeżeli nazywasz się Filip Adamski to proponuję Ci konto e-mail w domenie adamski.pl Spraw sobie łatwy do zapamiętania adres e-mail zawierający Twoje imię i nazwisko, który będzie miał postać: filip@@adamski.pl (w adresie będzie jedna @ ale podaję tutaj dwie, żeby Twój nowy adres nie został zasypany niechcianymi listami wysyłanymi przez automaty zbierające adresy ze stron internetowych). 

Filip oferuję konta w domenie adamski.pl ponieważ jestem właścicielem domeny adamski.pl i sam używam konta w tej domenie. Wystarczy mi jeden adres, a szkoda żeby tak ciekawy i łatwy do zapamiętania adres jak filip@@adamski.pl był nieużywany. Konto to mogę udostępnić Ci odpłatnie aby choć w części pokryć opłaty za domenę i hosting.

Proponuję Ci dwa sposoby na posiadanie adresu filip@@adamski.pl Możesz wybrać standardowe konto pocztowe e-mail o pojemności 50MB lub tylko samo przekierowanie na Twoje dotychczasowe konto e-mail. Bez względu na to które rozwiązanie wybierzesz adres e-mail będziesz mieć taki sam czyli filip@@adamski.pl

Konto pocztowe e-mail o pojemności 50MB możesz mieć za 30zł rocznie, a przekierowanie na inne konto za 10zł rocznie. Z konta pocztowego filip@@adamski.pl możesz korzystać za pomocą programu pocztowego lub przez stronę www. Przekierowanie pozwoli zachować Ci skrzynkę pocztową której używasz obecnie ale poprzez podanie w konfiguracji programu pocztowego adresu filip@@adamski.pl będziesz mógł odbierać i wysyłać pocztę tak, jakbyś korzystał tylko z tego adresu.

Zalety konta e-mail filip@@adamski.pl 50MB na Twoją pocztę, brak reklam, łatwy do zapamiętania adres e-mail, dostęp do poczty przez www.

Zalety przekierowania adresu filip@@adamski.pl na inne konto e-mail: łatwy do zapamiętania adres e-mail, zachowujesz parametry dotychczasowego konta.

Jeżeli chcesz zamówić lub na razie tylko przetestować konto filip@@adamski.pl albo masz pytania na ten temat napisz do mnie na adres arek@adamski.pl

Filip jeżeli wykupisz konto e-mail filip@@adamski.pl to automatycznie zarezerwujesz sobie adres strony www.filip.adamski.pl pod którym możesz teraz lub w przyszłości za dodatkową opłatą umieścić swoją stronę. Będziesz mieć wówczas łatwy do zapamiętania adres e-mail oraz adres strony www.