FOTO

e-kartki

 

 

 

 

 

e-kartki to miejsce z którego możesz wysyłać wirtualne kartki do przyjaciół. Masz do dyspozycji pocztówki, kartki z kwiatami oraz zdjęcia z podróży. Wszystkie e-kartki wysyłane są bezpośrednio do odbiorcy jako list e-mail z treścią wiadomości oraz z załączonym zdjęciem. Jeżeli chcesz wiedzieć jak wygląda taka e-kartka w e-mailowej skrzynce odbiorcy, to zobacz tutaj przykład e-kartki.

Pocztówki to oryginalne e-kartki przypominające tradycyjne pocztówki z miejscowościami. Na bazie własnych zdjęć tworzę kartki - pocztówki, które można przesłać tylko przez internet. Wysyłaj wirtualne kartki jako pozdrowienia z miejsca w którym jesteś na wakacjach lub z miasta w którym mieszkasz.

Często wysyłane e-kartki to kartki z okazji imienin, urodzin, rocznic, ślubów, a także dla sympatii. Na takie okazje przygotowałem zdjęcia - kartki na których znajdują się kwiaty. Wyślij wirtualne kwiaty i prawdziwe życzenia za pomocą e-kartki. Wirtualne kartki i kwiaty sprawią radość osobom  obdarowanym.

W formie e-kartki można tez przesłać zdjęcia z wielu moich podróży które zamieściłem w galerii zdjęć. Zdjęcia pogrupowane są według miejsc w których zostały zrobione. W większości zdjęcia mają rozdzielczość 400x300. Aby wysłać e-kartkę z danym zdjęciem wystarczy kliknąć w ikonkę, która znajduje się pod zdjęciem.